Plandeki, kotary, okrycia, osłony. Leżące, wiszące, przesuwane, z oknami, drzwiami. Jako ściany, dachy, zasłony, przegrody. Po plandekę proszę do nas dzwonić lub wysłać maila z rysunkiem lub opisem płachty i podanymi wymiarami. Oddzwonimy, pogadamy, doradzimy, wyjaśnimy, pobierzemy zaliczkę i wykonamy. I skasujemy przy odbiorze oczywiście. Ceny plandek na zamówienie są uzgadniane indywidualnie, przy dużych zamówieniach bierzemy pod uwagę wielkość zamówienia.

Przykłady zrealizowanych zleceń

 

Cennik

Leżą gotowe w magazynie - budowlane, ochronne, ogrodowe, mamy je w wielu wymiarach.  Prosimy zadzwonić i spytać o dostępność konkretnej plandeki bo może  jakiś rozmiar właśnie "wyszedł"  Będzie pewnie dostępny w innym terminie. Ceny i rozmiary plandek - kliknij   cennik. Plandeki można odebrać samemu, możemy je wysłać jako przesyłkę kurierską, lub zawieźć do klienta przy większych ilościach. 

Przykłady zrealizowanych zleceń

 

Zabudowy plandekowe na ogródki restauracyjne, piwne, werandy, altany. Podnoszone na lato okna z folii przezroczystej, funkcjonalne drzwi, dachy jedno i dwuspadowe. Proponujemy nasze własne konstrukcje z powłokami z plandeki i pokrycia na już istniejące budowle. Zabudowy plandekowe to praktyczny sposób na powiększenie powierzchni dla prowadzonej działalności lub rozbudowy części magazynowej firmy.

Przykłady zrealizowanych zleceń

 

Produkcja i wynajem namiotów halowych. Oferujemy nowe i używane hale namiotowe. Szerokości naszych namiotów mieści sie w zakresie od 5m do 25m. Długość dowolna, jako wielokrotność 5m. Zazwyczaj najniższy bok namiotu to 2,4m, najwyższy może mieć 6m i więcej, ale tylko przy określonej szerokości i długości. W kalenicy [hale namiotowe] są proporcjonalnie wyższe. Mogą pełnić funkcje [magazynowe], [bankietowe], [konferencyjne], [targowe].

Przykłady zrealizowanych zleceń

 

  • wynajem z naszym montaże 
  • samodzielny montaż klienta

 

Wypożyczalnia, wynajem, produkcja, namiotów na targi, kiermasze, jarmarki, wesela, bankiety, komunie, urodziny. itd. Niektóre namioty mają okna, mogą również funkcjonować jako zadaszenia. Oprócz samych namiotów na imprezy plenerowe oferujemy też do nich wyposażenie.

Przykłady zrealizowanych zleceń